Ana sayfa

Shenzhen Ruiyu Technology Co., Ltd Fabrika turu

Çin Shenzhen Ruiyu Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Ruiyu Technology Co., Ltd Sertifikalar
8 yılı aşkın bir süredir RUIYU Tech ile işbirliği yapabiliyoruz ve bu da BELIEVE'in sahip olabileceği en iyi adaptör tedarikçilerinden biri. ABD'den MAY International

—— TRVOR JAMES

RUIYU Teknik'te ihtiyacınız olanı ve gerçekten ne satın almak istediğinizi bulabilirsiniz. Kalite ve Fiyatlandırma çok daha iyi! AB'den Mikro Teknoloji

—— Mark Harding

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  RUIYU Teknolojisi , adaptör tasarımı ve üretimi konusunda 10 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. 10.000 metrekarelik çalışma alanı ve depoya sahip, 400'den fazla birinci sınıf çalışanımız var ve 10 üretim hattı ve 2 adet SEMI-AUTO üretim hattı inşa ettik. üretim ekipmanları ve test cihazları. Günlük üretim kapasitemiz 35.000 - 50.000 adetin üzerindedir ve onaylanmış siparişi aldıktan sonra teslim süremiz 15 - 20 gündür.

  Bu arada, tüm adaptörlerin yüksek kalite standartlarımıza uygun olduğundan emin olmak için, her bir üretim aşamasında kalite gereksinimlerini karşılamak için her bir adaptörü kontrol etmek ve test etmek için yaklaşık 30 QA / QC çalışanı var ve değeri kaydetmeli ve prodüksiyona devam etmeliyiz. izleme için birkaç yıl reocrding.

  Tüm adaptörlerin adaptörlerin paketlenmesinden ve gönderilmesinden önce dört kez test yapmak zorunda kalması için ISO9001 ve SOP'mizi kesinlikle takip ediyoruz.

  Geçtiğimiz 10 yıl boyunca, 3 -150 watt'lık adaptörler, anahtarlama güç kaynağı, araç şarj cihazları, hızlı şarj cihazları ve LED sürücüleri tasarladık ve geliştirdik, adaptörlerimiz UL CUL FCC CE GSC CCC PSE KC SAA gibi evrensel güvenlik sertifikalarını geçti vb, ve bizim adaptörleri dünya üzerinde 50 ülkeye satıldı. Biz her zaman dünya çapında tüm müşterilerine söz tutmak: Yüksek kaliteli satandard ve en iyi hizmeti işbirliği kazanmak için bize kazanmak gerekir!

  Bizim üretim hattı:

  SMT üretimi:

  ATE Testi

 • OEM / ODM
  Çin'de RUIYU Teknolojisi , anahtarlama güç kaynağının üreticisidir ve 2010 yılında kurulmuştur. Kurucu ve Ar-Ge ekibi, 20 yılı aşkın adaptör tasarımı ve üretimine sahiptir. Her müşterinin ihtiyacını yüksek kalite ile karşılamak için adaptörlerin her türlü tasarlanması ve temin edilmesi ve iyi fiyatlandırma.

  Adaptörlerimiz 100-240V tam giriş gerilimine sahiptir ve küresel pazara uygun evrensel güvenlik sertifikaları ve güvenlik standartlarını karşılar.

  Müşterilerin ihtiyaçlarına ve pazar trendine oem her türlü OEM ve ODM sağlar.

  Efektimiz ve adaptörümüzün kalitesi ile, dünyadaki birçok ünlü müşterimiz var.

  Her zaman kaliteye ve hizmete odaklanıyoruz, dünya çapındaki müşterilerle uzun vadeli iş ortaklığı tutmayı ve kazanmayı umuyoruz.

 • Ar-Ge
  Ar-Ge ekibi firmamızın Kalbi. Bizim Ar-Ge ekibi adaptör tasarım ve geliştirme konusunda 10 - 20 yıldan fazla deneyime sahip 20 yetenekli ve kararlı mühendisler var. Tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için, Ar-Ge ekibimiz sürekli olarak teknolojik ve gelişimini artırıyor Kaliteyi geliştirmek ve ürün teknolojisinin seviyesini artırmak için üretim sürecine yeni teknolojiler getirerek kapasite.

İletişim bilgileri
Shenzhen Ruiyu Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Jameszhang

Tel: 0086-755-27101586 /13728602272

Faks: 86-755-23428774

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)